Uspešno smo realizirali program in dosegli cilje, ki smo si jih zastavili. Naši gostje, 12 učiteljev in 20 učencev iz Grčije, Romunije in Nemčije, so pohvalili našo gostoljubnost, prijaznost in zanimiv, poučen in pester program. Navdušeni in prijetno presenečeni so bili nad lepotami naše države, ki smo jim jih pokazali, pa tudi nad našo šolo, ki jim je nudila gostoljubje. Vsega tega ne bi bilo mogoče realizirati brez podpore staršev, ki so z veseljem sprejeli gostujoče učence in pet dni skrbeli zanje, da so se počutili kot doma. Zahvaljujem se našim učencem, ki so pridno izpolnjevali naloge in zadolžitve, ki so jim bile zaupane in tako omogočili, da je program nemoteno tekel v pravo smer. Iskrena hvala gospodu ravnatelju, ki nas je podpiral in nam pomagal, če se je kje zataknilo, in vsem učiteljem, ki so sodelovali pri vsebini programa.

Še posebej pa se zahvaljujem članom Erasmus+ ekipe Poloni Mihalič Birsa, Karmen Jakomin Koštric, Urošu Pavlinu in Sari Čeleš, s katerimi smo si skupaj vse to zamislili, sestavili in vodili.

Koordinator Erasmus+ projekta Đeni Plešnik

(Skupno 299 obiskov, današnjih obiskov 1)