Spoštovani starši,

vabimo vas na drugi roditeljski sestanek v šolskem letu 2019/2020, ki bo v četrtek, 5. 12. 2019, ob 17. uri v amfiteatralni dvorani Osnovne šole Koper.

Cveto Kokalj, univ. dipl. soc., kriminalist bo predaval o temi – Mladi in droge (Cveto Kokalj, univ. dipl. soc., kriminalist).

V predavanju bo predstavljena opredelitev in vrste drog,  vzroki za eksperimentiranje z drogami, pomen ustrezne komunikacije med otroci in starši ali »moj otrok pa že ne!«,  kako prepoznati, kaj storiti, če zaznamo, da otrok eksperimentira z drogami in kam po PO-moč,  starši kot pozitiven zgled in glavni varovalni dejavnik,  kazensko pravni vidik…

Glede na vse pogostejše eksperimentiranje mladih z drogami, vas vabimo, da se predavanja udeležite.

Vabilo na roditeljski sestanek

Lepo pozdravljeni,

razredniki 8. in 9. razreda

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)