V sredo 11. 1. 2023 je na Osnovni šoli Koper potekalo občinsko tekmovanje iz rokometa(starejše deklice).Poleg naše šole je tekmovalo tudi OŠ Antona Ukmarja.

Našo ekipo so zastopali: kapetanka Ema Valentina Frank 9.B, Eneja Šahinovič 8.A, Alin Šahinovič 8.A, Valentina Pahor 8.A, Sofija Malič 8.A, Anđela Grebovič 7.B, Gaja Pelicon 7.B, Mateja Trajkovska 9.B, Lina Malnar 9.A.

Zlato medaljo je ponosno odnesla ekipa OŠ koper, OŠ Antona Ukmarja pa se je tudi odlično odrezala in si prisvojila srebrno drugo mesto.

Naše rokometašice so zmagale eno tekmo. Proti ekipi OŠ Antona Ukmarja z rezultatom 21-10.

Z dobro igro in dobrim vzdušjem ter energijo na igrišču sta si ekipi, naše šole in OŠ Antona Ukmarja zagotovili mesto na področnem tekmovanju.

Ema Valentina Frank