Danes se je na Osnovni šoli Vojke Šmuc odvijalo polfinalno tekmovanje v športni gimnastiki za orodja. Učenke in učenci naše šole so se odlično odrezali. Starejše deklice so zasegle drugo mesto in se osvojila na državno tekmovanje, ki bo 21. maja v Brežicah. Ekipo so zastopale Živa Cepović, Tana in Zara Zeljković, Lana Umer in Naja Cimperšek. Živa Cepović je posamezno zasedla odlično drugo mesto. Prav tako se je na državno tekmovanje uvrstil Matija Vilfan, s tretjim mestom. Našo šolo je za starejše dečke zastopal tudi Aljaž Lahajnar, ki je odlično tekmoval, žal pa se ni zaradi padca na bradlji uvrstil na državno tekmovanje.

Našo šolo je pri mlajših deklicah zastopala Mila Babić, ki se je prav tako odlično odrezala. Vsem tekmovalcem čestitamo!