Knjiga za neznanega prijatelja

Spodbujanje branja in bralne kulture na Osnovni šoli Koper

V decembru 2017 bo v knjižnici potekala tradicionalna darilna akcija izmenjave rabljenih knjig.
Vsi učenci in delavci šole ter zunanji obiskovalci ste vabljeni, da od ponedeljka, 4. decembra 2017 v šolsko knjižnico prinesete rabljeno knjigo, ki jo želite podariti. V darilni košari vas bo v zameno že čakala druga, prav tako podarjena knjiga, ki jo je za vas prinesel neznani prijatelj.
Vsako knjigo bo spremljalo skrivno sporočilo, zato…polepšajte si dan in podarite knjigo tudi vi.

Akcijo bomo zaključili v sredo, 20. decembra 2017.
Med vsemi darovalci bomo izžrebali nagrajenca, ki bo prejel praktično nagrado.

Šolska knjižnica

Slovenski košarkarski reprezentant, Koprčan – Vlatko Čančar na naši šoli

V torek, 28.11.2017 smo na naši šoli gostili evropskega prvaka v košarki, Koprčana Vlatka Čančarja. Dogodek je potekal v športni dvorani v času med 10.20 in 11.00 za učence razredne stopnje (tretji, četrti, peti razred) in od 11.10 do 12.00 za učence predmetne stopnje (šesti, sedmi, osmi, deveti razred). Pogovor je vodil naš učitelj športne vzgoje in trener mnogih košarkarskih ekip doma in v tujini, Walter Vatovec. Vladko se je po pogovoru tudi pomeril z našimi učenci v zadevanju košev ter se z vsemi učenci slikal in dajal avtograme. Mi smo mu za obisk zelo hvaležni in mu želimo veliko uspeha na njegovi športni poti.

Walter Vatovec, Tatjana Lakošeljac

Stran 1 od 1112345...10...Zadnja »