V ponedeljek, 20. 5. 2024 je Zavod za šolstvo v Muzeju novejše zgodovine Slovenije že 25. zapored podelil priznanja Blaža Kumerdeja za odlično partnerstvo pri razvoju in uvajanju novosti v vzgojno-izobraževalnih ustanovah.

S ponosom sporočamo, da je med letošnjimi prejemniki priznanja Blaža Kumerdeja tudi Osnovna šola Koper.

S tem priznanjem se posameznikom in šolam izreka priznanje za visoke dosežke pri zahtevnem delu z mladimi, njihovo ustvarjalnost in inovativnost ter kakovostno sodelovanje med zavodom ter učitelji, vzgojitelji in drugi delavci v vzgoji in izobraževanju. S partnerskim sodelovanjem se rojevajo boljše rešitve, ki ustrezajo zahtevam časa. Šole in strokovnjaki zavoda skupaj ustvarjamo šolo, ki vzgaja in izobražuje mladi rod za danes in jutri, ki teši in spodbuja njihovo radovednost, željo po odkrivanju novega in jih usposablja za reševanje nepredvidljivih vprašanj, ki jim jih bo zastavljalo življenje.

Obrazložitev priznanja

 

 

Related Images:

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost